Мета: встановлення прямих контактів між дітьми та молоддю з учасників ОБСЄ та партнерів по співпраці в пошуках спільного бачення та можливі шляхи зміцнення взаємодії при спробі вирішити глобальні проблеми.

Побудувати дитячу та молодіжну платформу для обміну думками і сприяти багатонаціональні зв'язку, спрямованих на розвиток толерантності, національної самосвідомості, а також лідерського потенціалу.

Дата: 5 - 6 грудня 2013

15 листопада 2013 року заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський зустрівся з головою відділу історичної освіти Ради Європи Тетяною Мінкіною-Мілко. Під час зустрічі обговорювалися підсумки проведення Міжнародного науково-практичного семінару «Полікультурна освіта в 21 столітті: створення партнерства в школах при викладанні та вивченні історії», який проходив 13-14 листопада в Києві.

Тетяна Мінкіна-Мілко надала високу оцінку організації семінару та зазначила, що на експертів Ради Європи особливе враження справило відвідування гімназії №178 міста Києва, учні якої вільно володіють українською, російською й англійською мовами. Дін Смарт (Великобританія), Губ Оутс (Королівство Нідерланди), Йозання Велла (Мальта), інші учасники семінару спілкувалися з вчителями, батьками учнів та гімназистами, які розуміють необхідність створення партнерства в навчальному закладі. 

Дата: 13-14 листопада
Місце: Гімназія 178, Київ
Офіційна стаття Міністерства - тут

Свобода слова є основою здорової демократії. Для процвітання демократії, громадяни повинні бути здатні і готові висловлювати та обмінюватись ідеями як між собою, так і з представниками державних органів. Такий процес гарантує, що всі думки можуть бути почуті, зрозумілі і оцінені. Міркування над цивільними питанннями не є природньою поведінкою, вона вимагає навчання і практики.

Проект Deliberating Democracy (міркування над процесами демократії) був розроблений, щоб сприяти викладанню і навчанню демократичних принципів і навичок громадянського обговорення серед нового покоління в США, Східній Європі, Росії та Азербайджану. Це важлива ініціатива була проведена Конституційне право Foundation Чикаго (CRFC), Фонду конституційних прав в Лос-Анджелесі (ХНН) і Street Law, Inc з грантами від міністерства освіти США. 

Міжнародний Сhildren фестиваль "Змінимо світ на краще!" Була зустріч дітей з усіх континентів з 2001 року.

За цей час фестиваль зустрівся понад 4 000 дітей - представників 60 країн Європи, Азії, Африки, Америки та Австралії.

Метою фестивалю є створення полікультурного середовища і сприяння формуванню принципів толерантності, рівності та плюралізму ідей серед дітей різних націй і народностей.

 

JoomShaper